SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SgS Tanıtım

Mersinin Tüm Güzellikleri Resimleri ve Truzim Alanları Çalışması

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

.. İSTANBUL DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ SUNEKS TEMİZLİK

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

.. İSTANBUL DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ SUNEKS TEMİZLİK Empty
MesajKonu: .. İSTANBUL DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ SUNEKS TEMİZLİK   .. İSTANBUL DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ SUNEKS TEMİZLİK EmptyPerş. Ekim 01, 2009 11:01 am

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Dış cephe temziliği oldukça riskli ve zorlu bir işlemdir.Bu işlemi firmalar konusunda uzman firmalara yaptırmalıdırlar.Aksi takdirde istenmeyen kazalar meydana gelir ve üzücü sonuçlar elde edilebilir.Dış cephe temizliğini zorlu kılan sebepler ise binaların yüksek oluşu.Özellikle yeni mimarı projeler oldukça yüksek şekilde tasarlanmakta ve büyük bir çoğunluğu camlardan oluşmaktadır.Binaların çoğunluğunun camlardan oluşması sık sık temizlenmesini de gerektirmektedir.Suneks temizlik olarak dış cephe temizliğini olması gerektiği gibi profosyonel personellerimiz ile gerekli koşullarda gerçekleştirmekteyiz.Personelimiz taşıyıcı platfomun üzerine çıkmadan önce koruyucu askılarla bazı bölgelere sabitlenir.Böylece çalışma esnasından oluşabilecek kazalar en aza indirilmiş olur.
İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİNİ

SUNEKS İLE YAPIN

.. İSTANBUL DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ SUNEKS TEMİZLİK Servicios6

Telefon : 0216 336 41 37
Fax : 0216 336 45 37
Adres : Osmanağa Mh.Söğütlüçeşme Cd.İrfanbey Sk.Kardeşler Han : 10/12 KADIKÖY İSTANBUL
Email : info@suneks.com sunekstemizlik@gmail.com
http://www.sgstanitim.com

.. İSTANBUL DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ SUNEKS TEMİZLİK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» .. İSTANBUL İNŞAAT SONRASI VE TADİLAT SONRASI TEMİZLİK SUNEKS TEMİZLİK
» .. Istanbul OFİS VE FABRİKA TEMİZLİĞİ
» .. İSTANBUL HASTANE VE OKUL TEMİZLİĞİ
» İSTANBUL KONTEYNER SATIŞI TAYY LOGİSTİCS