SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
SgS Tanıtım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SgS Tanıtım

Mersinin Tüm Güzellikleri Resimleri ve Truzim Alanları Çalışması

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mersin Web Tasarımı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mersin Web Tasarımı Empty
MesajKonu: Mersin Web Tasarımı   Mersin Web Tasarımı EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 11:45 am

Mersin Web Tasarım Olarak Faaliyet Gösterilen Alanlarımız

Domain Tescil

Domain Transfer

Domain Ücretleri

Web Tasarım

Yazılım Ürünleri

Google Reklamları

Bilişim Danışmanlığı

Neden Web Tasarım ?

-Firmanız için çok iyi bir imaj sağlar, diğer firmalar üzerinde kaliteli bir firma olduğunuz izi bırakır.
-Firma ise; sitenizde tanıtımı yapılan ürünün; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar.
-Yeni bir web sitesi, sizlere yeni kapılar açar ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlar.
-Web siteleri, firmanızın/markanızın tanıtımını etkili şekilde yapar. Doğru hedef kitleye, etkili tanıtım yapmak firmanızı ileri götürecektir. Markanızın daha çok tanınmasını, ürün ve hizmetlerin daha hızlı satılmasını sağlar.
-Rezervasyon sistemli firmalarda; online rezervasyon imkanı sağlar, kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme olanağıyla, müşterinin hiç yerinden kalkmamasını, firma sahibinin de hiç bir uğraş sarf etmeden satış yapmasını sağlar.
-Broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve masrafsız iletişim imkanları kazandırır.
-İstediğini değişiklikleri saati geçmeden 7 gün 24 saat online değiştirebilme imkanı sunar.
-Sizinle veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlere sitenizi söylediğinizde zamandan kazanmanızı sağlar.
-Her zaman bir web sitesi, diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracıdır.
-Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş ve gelir seviyesi yüksek kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır.

www.mersintasarim.com
http://www.sgstanitim.com

Mersin Web Tasarımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MERSİN DUŞAKABİN BANYO DOLAPLARI FULL YAPI MERSİN
» MERSİN KILCAL DAMARLARIN TEDAVİSİ MEZO CENTER MERSİN
» MERSİN BÖLGESEL ZAYIFLAMA MEZO CENTER MERSİN
» MERSİN KASKO SİGORTA MERSİN İSMAİL ÇEKEN
» MERSİN DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA MEZO CENTER MERSİN