SgS Tanıtım
SgS Tanıtım

SgS Tanıtım

Mersinin Tüm Güzellikleri Resimleri ve Truzim Alanları Çalışması

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Mersin Kültür Sanat

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
reklamci

MesajKonu: Mersin Kültür Sanat   C.tesi Haz. 20, 2009 10:33 am

Mersin, 3 büyük kentimizden sonra Devlet Opera ve Balesi'nin bulunduğu 4 üncü kentimizdir. Ulusal Kültürümüzün zenginliğinden kaynaklanan büyük potansiyele sahip kentimizde opera ve balenin oluşu ayrı bir önem kazanmaktadır.Gelişmişliğin kültürel kalkınmışlık düzeyi ile ölçüldüğü çağımızda kentimizin her alanda söz sahibi olacağı görülmektedir.

Son yıllarda belediyelerimizin kültür-sanat alanına büyük önem vermeleri sonucu şehrimize bir çok başarılı yapıtlar kazandırıldı.Büyükşehir belediyesinin yaptığı 4 km sahil parkında görülmesi gereken bir çok heykel ve yapı bulunmaktadır.Ayrıca şehirimizde bulunan sanat galerisi de mersinin sanat alanın da ne kadar başarılı bir şehir olduğunun kanıtıdır

Her Yıl Düzenlenen Kültür-Sanat Festivalleri

Eylül Ayı-Mersin

Mersin 2000 Kültür ve Sanat Festivali Tel: 0(324) 231 8880

Ekim-Kasım-Mersin

Kültür Sanat Şenliği Tel : 0(324) 231 8880

20-26 Mayıs-Silifke

Silifke Muzik-Kültür-Folklör Haftası Tel: 0(324) 714 3222

Sitemizden Kısa Kısa Kesitler

Konaklama
Turistik belgeli otellere ait telefon, fax, ve diğer detaylı bilgiler, web sitelerine linkler.
Restoranlar
Mersin'in gözde mekanlarını tanıyabilirsiniz
Turizm ve Seyahat Acentaları
Tursab Üyesi Turizm Acentalarına ait telefon, fax, e-mail bilgileri. Web sitesi adresleri.
Kullanıcı profilini gör

Mersin Kültür Sanat
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası